Hakkımızda

Türkiye’deki Kobiler, Girişimciler ve işletmeler için kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak sektörün içerisinde yer alan Regal Yazılım, işletmelerin faliyetlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirmek misyonuyla hareket etmektedir. Geliştirilen tam kapsamlı ve multi-fonksiyonel bu yazılımlar, şirket operasyonlarının ve varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler.

Regal Yazılım ilk olarak muhasebe programıyla başlamış ve sürekli kendisini geliştirerek farklı modüller ve çözümler üretmeyi başarmıştır. Bugüne kadar üretilen yazılımlar, anaokulundan online hızlı satışa, düğün salonundan şantiye takip yönetimine kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. Bünyesinde barındırdığı Çağrı Merkezi ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine kesintisiz destek veren Regal Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’nin en uç noktasına kadar taşıma gücüne sahiptir.

Regal Yazılım, 12 kişilik ekibi ile 7/24 destek veren ve inovatif Ar-Ge politikaları sayesinde kendi altyapı yatırımlarını dünya standartlarında sürekli güncel tutan bir yazılım firmasıdır.

Whatsapp İletişim Hattı