Çalışmalarımız Son Sürat Devam Ediyor

0 Yorum
Duyurular 
Regal Yazılım olarak faaliyetlerimiz son sürat devam etmektedir. Süreç içerisinde geliştirici kadromuz çok kısa bir süre önce muhasebe yazılımımıza Banka, Hızlı Satış, Depo ve transfer modüllerini eklemiş ayrıca İnşaat firmaları için Şantiye yazılımını çıkartmıştır. Çok yakında muhasebe programı için İrsaliye, Teklif, Sipariş modülleri de eklenecektir. Şimdiden çalışmalarımız Türkiye piyasasında yankı bulmuştur. Tüm geliştirme ve yeni program çalışmalarımızın yanında sunucu tarafında da iyileştirmeler yapılmıştır. Ayrıca kadromuza yeni çalışma arkadaşlarının eklenmesi için de çalışmalar başlatılmıştır.

Türkiye çapında hazırlık yapılan bayi çalışmalarımız konusunda da duyuru yayınlanacaktır. İl ve Bölge yetkisi olarak verilecek olan bayilikler için başvuru süreçleri başlatılmıştır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çok kısa bir süre sonra ulusal medya çalışmalarımız da başlayacaktır. Süreç içerisinde insan kaynakları, bayilik yada bölge bayilik konusunda ilgilenen kişilerin insan kaynakları / bayi departmanı ile irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Whatsapp İletişim Hattı